Martin Šveda (*1967)

Martin Šveda
(*1967)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 200 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Martin Šveda sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 300 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Martin Šveda. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:martin-sveda-8 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Martin Šveda
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Martin Šveda a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Martin Šveda (*1967) - Hlídač státu.

Martin Šveda (*1967)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Martin Šveda s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
LFC GROUP s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v LFC GROUP s.r.o. (od 2. 11. 2006)
LF Consulting s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v LF Consulting s.r.o. (od 1. 8. 2005)
eMerging Consulting s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v eMerging Consulting s.r.o. (od 5. 8. 2005)
BI Konstrukt s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BI Konstrukt s.r.o. (od 19. 12. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.