Milada Vorlová (*1937)

Milada Vorlová
(*1937)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska) v 2016, hodnota daru 300 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Milada Vorlová sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 2 identifikované dary (celkem 1 300 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 1 300 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Milada Vorlová. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:milada-vorlova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Milada Vorlová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Milada Vorlová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Milada Vorlová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků jednotek v čp. 1151 v Praze 4 - Braníku - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek v čp. 1151 v Praze 4 - Braníku (21. 6. 2011 - 26. 10. 2015)
Gastro MLS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Gastro MLS s.r.o. (od 27. 12. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.