Milan Sudek (*1959)

Milan Sudek
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 10 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:milan-sudek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Milan Sudek
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Milan Sudek a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Milan Sudek s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
CALLIDUS International SE - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v CALLIDUS International SE (14. 11. 2013 - 20. 8. 2015)
SIMIP Servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v SIMIP Servis s.r.o. (od 16. 6. 2016)
MAXIMUS TRUST SE - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v MAXIMUS TRUST SE (od 22. 10. 2013)
FIDUCIA TRUST SE - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v FIDUCIA TRUST SE (22. 10. 2013 - 21. 10. 2015)
MAXIMUS Asset Management SE - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v MAXIMUS Asset Management SE (od 22. 10. 2013)
S.I.M.I.P. s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v S.I.M.I.P. s.r.o. v likvidaci (2. 12. 2003 - 1. 11. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.