Milan Tuček (*1974)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 15 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Milan Tuček

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 15 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 80 smluv v reg.smluv za celkem 21,29 mil. Kč, angažován v 17 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:milan-tucek
Pokud text osobaId:milan-tucek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Milan Tuček
Vyhledat smlouvy s vazbou na milan-tucek
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

HORTUS správa zeleně s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 79 smluv
celkem 21,29 mil. Kč
Člen dozorčí rady v HORTUS správa zeleně s.r.o. (od 26. 6. 2012)
SIESTA SEASON s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SIESTA SEASON s.r.o. (23. 9. 2016 - 16. 4. 2018)
PROBEST COMPANY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PROBEST COMPANY s.r.o. (23. 9. 2016 - 24. 7. 2018)
SPOS, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SPOS, spol. s r.o. (21. 2. 2012 - 20. 4. 2018)
PromoProdukce s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PromoProdukce s.r.o. v likvidaci (od 23. 9. 2016)
Společenství domu Lovosická 856, Praha 9 - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Milan Tuček (*1974) Člen dozorčí rady v Garáže Lovosická, s.r.o. (13. 1. 2015 - 23. 9. 2016) → pověřený vlastník v Společenství domu Lovosická 856, Praha 9
Garáže Lovosická, s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1 smlouva
celkem 0 Kč
Člen dozorčí rady v Garáže Lovosická, s.r.o. (13. 1. 2015 - 23. 9. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.