Ing. Miloš Hrachovec (*1957)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 100 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Ing. Miloš Hrachovec

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 100 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 433 smluv v reg.smluv za celkem 1,74 mld. Kč, angažován v 15 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:milos-hrachovec
Pokud text osobaId:milos-hrachovec napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Miloš Hrachovec
Vyhledat smlouvy s vazbou na milos-hrachovec
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Čermák a Hrachovec a.s. - soukromá firma 411 smluv
celkem 1,66 mld. Kč
Člen statutárního orgánu v Čermák a Hrachovec a.s. (21. 1. 2012 - 9. 12. 2014)
Prakan a.s. - soukromá firma 17 smluv
celkem 76,68 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Ing. Miloš Hrachovec (*1957) Jediný akcionář v Brightwater a.s. (4. 9. 2017 - 6. 3. 2018) → člen představenstva v Prakan a.s.
Fitstudiokotva s.r.o. - soukromá firma 3 smlouvy
celkem 635 697 Kč
Nepřímá vazba přes:
Ing. Miloš Hrachovec (*1957) Člen statutárního orgánu v Fitnesshelp s.r.o. (od 9. 7. 2014) → společník s vkladem v Fitstudiokotva s.r.o.
Fitnesskotva s.r.o. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 302 000 Kč
Nepřímá vazba přes:
Ing. Miloš Hrachovec (*1957) Člen statutárního orgánu v Fitnesshelp s.r.o. (od 9. 7. 2014) → společník s vkladem v Fitnesskotva s.r.o.
Brightwater a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Jediný akcionář v Brightwater a.s. (4. 9. 2017 - 6. 3. 2018)
Fitnesshelp s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Fitnesshelp s.r.o. (od 9. 7. 2014)
ALFA, silniční stavby, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v ALFA, silniční stavby, spol. s r.o. v likvidaci (od 3. 10. 2015)
CEHA Investment a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ing. Miloš Hrachovec (*1957) Jediný akcionář v Brightwater a.s. (4. 9. 2017 - 6. 3. 2018) → člen představenstva v CEHA Investment a.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.