Miroslav Cudlman (*1958)

Miroslav Cudlman
(*1958)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2017, hodnota daru 2 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:miroslav-cudlman
Pokud text osobaId:miroslav-cudlman napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Miroslav Cudlman
Vyhledat smlouvy s vazbou na miroslav-cudlman
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

CG Car- Garantie Versicherungs-Aktiengesellschaft organizační složka pro Českou republiku - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v CG Car- Garantie Versicherungs-Aktiengesellschaft organizační složka pro Českou republiku (12. 11. 2016 - 20. 4. 2017)
Assekuranz Consulting s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Prokurista v Assekuranz Consulting s.r.o. (od 10. 11. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.