Miroslav Novák (*1959)

Miroslav Novák
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 5 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:miroslav-novak-55
Pokud text osobaId:miroslav-novak-55 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Miroslav Novák
Vyhledat smlouvy s vazbou na miroslav-novak-55
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Fruit Trading CZ s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Fruit Trading CZ s.r.o. (4. 11. 2002 - 10. 12. 2014)
SYDES s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v SYDES s.r.o. (25. 1. 1995 - 26. 2. 2015)
AFIMA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v AFIMA s.r.o. (od 4. 4. 2002)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.