Miroslav Uko (*1972)


Miroslav Uko
(*1972)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Miroslav Uko a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Miroslav Uko a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Miroslav Uko a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Miroslav Uko

Pokud napíšete do hledání text osobaId:miroslav-uko, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Miroslav Uko nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Miroslav Uko s firmou
GC MATERIALS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v GC MATERIALS s.r.o. (7. 9. 2006 - 24. 7. 2014)
MAX IN FIT STUDIO s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v MAX IN FIT STUDIO s.r.o. (24. 7. 2014 - 12. 4. 2016)
C A C T U S F A S H I O N s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v C A C T U S F A S H I O N s.r.o. (od 24. 7. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.