Oldřich Koblížek (*1958)


Oldřich Koblížek
(*1958)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor STAN v 2017, hodnota daru 10 000 Kč ( zdroj)


Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:oldrich-koblizek, zobrazí se smlouvy s vazbou na Oldřich Koblížek
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Oldřich Koblížek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Oldřich Koblížek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Oldřich Koblížek a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
29ef5bad-169f-46b2-be7d-ec1bd3c30bcb Oldřich Koblížek obec Vraclav člen Rady, starosta, člen zastupitelstva
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar(celkem 10 000 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 10 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Oldřich Koblížek.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Oldřich Koblížek s firmou
MAS Košumbersko a Vysokomýtsko, o.p.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v MAS Košumbersko a Vysokomýtsko, o.p.s. v likvidaci (24. 11. 2007 - 19. 4. 2017)
Služby Vraclav, spol. s r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Služby Vraclav, spol. s r.o. (20. 3. 2012 - 12. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.