Oldřich Silný (*1966)

Oldřich Silný
(*1966)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 3 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:oldrich-silny-1
Pokud text osobaId:oldrich-silny-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Oldřich Silný
Vyhledat smlouvy s vazbou na oldrich-silny-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Lanna Trade Center, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Lanna Trade Center, s.r.o. (11. 12. 2006 - 2. 6. 2015)
Společenství vlastníků jednotek Travná 1290 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Travná 1290 (od 26. 1. 2010)
SISMI Praha, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SISMI Praha, spol. s r.o. (od 28. 4. 2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.