Oldřich Silný (*1966)

Oldřich Silný
(*1966)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 3 identifikované dary (celkem 11 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 11 500 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Oldřich Silný. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:oldrich-silny-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Oldřich Silný
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Oldřich Silný a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Oldřich Silný s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Lanna Trade Center, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Lanna Trade Center, s.r.o. (11. 12. 2006 - 2. 6. 2015)
Společenství vlastníků jednotek Travná 1290 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Travná 1290 (od 26. 1. 2010)
SISMI Praha, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SISMI Praha, spol. s r.o. (od 28. 4. 2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.