Oldřich Silný (*1966)


Oldřich Silný
(*1966)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Oldřich Silný a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Oldřich Silný a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Oldřich Silný a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Oldřich Silný

Pokud napíšete do hledání text osobaId:oldrich-silny-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Oldřich Silný nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 11 500 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Oldřich Silný.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Oldřich Silný s firmou
Lanna Trade Center, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Lanna Trade Center, s.r.o. (11. 12. 2006 - 2. 6. 2015)
Společenství vlastníků jednotek Travná 1290 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Travná 1290 (od 26. 1. 2010)
SISMI Praha, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SISMI Praha, spol. s r.o. (od 28. 4. 2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.