Ondřej Plašil (*1966)

Ondřej Plašil
(*1966)
Politik
Funkce
Bývalý poslanec PČR a radní města Kolína (ODS).. poslanec 2006-2010
poslanec Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 5 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Ondřej Plašil sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 6 666 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ondřej Plašil. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:ondrej-plasil napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ondřej Plašil
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ondřej Plašil a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ondřej Plašil s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
P Genus s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v P Genus s.r.o. v likvidaci (14. 12. 2012 - 13. 1. 2016)
Kolín IMMO s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Kolín IMMO s.r.o. (5. 2. 2013 - 13. 1. 2016)
Decibel reproduction, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Decibel reproduction, spol. s r.o. (od 26. 6. 2002)
Villa Romantica s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Villa Romantica s.r.o. (od 14. 1. 2015)
FertilityPort Prague s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v FertilityPort Prague s.r.o. (7. 4. 2014 - 9. 5. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.