Ondřej Přenosil (*1960)

Ondřej Přenosil
(*1960)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2012, hodnota daru 15 000 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 20 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Ondřej Přenosil sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 10 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ondřej Přenosil. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:ondrej-prenosil napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ondřej Přenosil
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ondřej Přenosil a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ondřej Přenosil s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
MERKUR OP, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v MERKUR OP, s.r.o. (14. 11. 2013 - 21. 1. 2016)
"CSB spol. s r.o." v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v "CSB spol. s r.o." v likvidaci (27. 2. 2014 - 2. 12. 2014)
Vodní cesty na Labi, o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v Vodní cesty na Labi, o.p.s. (od 12. 11. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.