Otto Kautský (*1954)

Otto Kautský
(*1954)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO 2011 v 2014, hodnota daru 1 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 2 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:otto-kautsky
Pokud text osobaId:otto-kautsky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Otto Kautský
Vyhledat smlouvy s vazbou na otto-kautsky
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků Děkanská vinice II/1536 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Děkanská vinice II/1536 (od 3. 3. 2015)
DĚKANSKÁ II/1536, s.r.o., v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DĚKANSKÁ II/1536, s.r.o., v likvidaci (26. 9. 1994 - 4. 1. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.