Pavel Mertlík (*1961)

Pavel Mertlík
(*1961)
Politik
Funkce
Rektor Bankovního institu vysoké školy, bývalý místopředseda vlády a ministr financí, ekonom.. vládačr
Angažovanost
Angažoval se v 2 státních firmách. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Pavel Mertlík
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:pavel-mertlik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Pavel Mertlík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Pavel Mertlík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Pavel Mertlík s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 12 smluv
celkem 28 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s. (od 1. 1. 2016)
Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 12 smluv
celkem 9 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s. (1. 9. 2012 - 31. 1. 2015)
Výzkumné centrum AMBIS, z.ú. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Výzkumné centrum AMBIS, z.ú. (26. 3. 2014 - 31. 1. 2015)
Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Pavel Mertlík (*1961) Člen statutárního orgánu v Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut - AMBIS, a.s. (1. 9. 2012 - 31. 1. 2015) → společník s vkladem v Vysoká škola cestovního ruchu, hotelnictví a lázeňství, s.r.o. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.