Pavel Outrata (*1984)

Pavel Outrata
(*1984)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 78 000  Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 15 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 15 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Pavel Outrata. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:pavel-outrata napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Pavel Outrata
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Pavel Outrata a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Pavel Outrata s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
FIN UNITED s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 78 000  Kč
Společník s vkladem v FIN UNITED s.r.o. (od 24. 2. 2015)
Šťastné finance s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Šťastné finance s.r.o. (18. 5. 2015 - 1. 3. 2018)
Společenství vlastníků domu Provazníkova-Klecandova, Brno - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Provazníkova-Klecandova, Brno (od 12. 10. 2015)
LIFE UNITED s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v LIFE UNITED s.r.o. (14. 9. 2015 - 15. 6. 2018)
1. CF Support s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Pavel Outrata (*1984) Člen statutárního orgánu v Šťastné finance s.r.o. (18. 5. 2015 - 1. 3. 2018) → společník s vkladem v 1. CF Support s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.