Pavel Slaboch (*1965)

Pavel Slaboch
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 1 smlouva v reg.smluv za celkem 71 724 Kč, angažován v 9 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:pavel-slaboch-1
Pokud text osobaId:pavel-slaboch-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Pavel Slaboch
Vyhledat smlouvy s vazbou na pavel-slaboch-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

PLASTIN PLUS, s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 71 724 Kč
Člen statutárního orgánu v PLASTIN PLUS, s.r.o. (od 17. 7. 2015)
PLASTIN, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PLASTIN, s.r.o. (17. 7. 2015 - 10. 1. 2018)
Informační a reklamní agentura IRA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Informační a reklamní agentura IRA s.r.o. (od 17. 7. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.