Pavel Trampota (*1970)


Pavel Trampota
(*1970)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Pavel Trampota a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Pavel Trampota a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Pavel Trampota a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Pavel Trampota

Pokud napíšete do hledání text osobaId:pavel-trampota-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Pavel Trampota nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 8 500 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Pavel Trampota.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Pavel Trampota s firmou
Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1265, ulice Alej Svobody, Plzeň - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek pro dům č.p. 1265, ulice Alej Svobody, Plzeň (od 18. 11. 2013)
CZECH SPORT PRODUCT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v CZECH SPORT PRODUCT s.r.o. (od 17. 5. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.