Petr Bitengl (*1975)


Petr Bitengl
(*1975)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 100 000 Kč
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 9 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 29 smluv v celkové výši 84 mil. Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Petr Bitengl a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Petr Bitengl a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Petr Bitengl a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Petr Bitengl

Pokud napíšete do hledání text osobaId:petr-bitengl, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Petr Bitengl nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Petr Bitengl s firmou
ROADFIN BUILDING s.r.o. - soukromá firma 14 smluv
celkem 69 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Petr Bitengl (*1975) Společník s vkladem v BUILDING PLZEŇ s.r.o. (od 15. 2. 2016) → společník s vkladem v ROADFIN BUILDING s.r.o.
BUILDING PLZEŇ s.r.o. - soukromá firma 15 smluv
celkem 15 mil. Kč
Společník s vkladem v BUILDING PLZEŇ s.r.o. (od 15. 2. 2016)
BUILDING RENT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BUILDING RENT s.r.o. (od 20. 10. 2016)
Společenství vlastníků jednotek Na Jíkalce Plzeň - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Na Jíkalce Plzeň (od 20. 1. 2017)
Profi Building s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Profi Building s.r.o. (od 11. 8. 2014)
BASIC STAV COMPANY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BASIC STAV COMPANY s.r.o. (12. 5. 2010 - 13. 8. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.