Petr Bitengl (*1975)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 100 000 Kč
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 9 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Petr Bitengl

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 100 000 Kč
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 9 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 21 smluv v reg.smluv za celkem 38,57 mil. Kč, angažován v 8 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:petr-bitengl
Pokud text osobaId:petr-bitengl napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Bitengl
Vyhledat smlouvy s vazbou na petr-bitengl
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

ROADFIN BUILDING s.r.o. - soukromá firma 6 smluv
celkem 23,72 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Petr Bitengl (*1975) Společník s vkladem v BUILDING PLZEŇ s.r.o. (od 15. 2. 2016) → společník s vkladem v ROADFIN BUILDING s.r.o.
BUILDING PLZEŇ s.r.o. - soukromá firma 15 smluv
celkem 14,85 mil. Kč
Společník s vkladem v BUILDING PLZEŇ s.r.o. (od 15. 2. 2016)
BUILDING RENT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BUILDING RENT s.r.o. (od 20. 10. 2016)
Společenství vlastníků jednotek Na Jíkalce Plzeň - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Na Jíkalce Plzeň (od 20. 1. 2017)
Profi Building s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Profi Building s.r.o. (od 11. 8. 2014)
BASIC STAV COMPANY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BASIC STAV COMPANY s.r.o. (12. 5. 2010 - 13. 8. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.