Petr Pleva (*1959)

Petr Pleva
(*1959)
Politik
Funkce
Bývalý poslanec PČR a zastupitel m. č. Brno-Vinohrady (ODS).. poslanec 1996-1998, poslanec 1998-2002, poslanec 2002-2006, poslanec 2006-2010
poslanec Federálního shromážděníObčanské fórum
poslanec Federálního shromážděníObčanská demokratická strana
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 22 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:petr-pleva
Pokud text osobaId:petr-pleva napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Pleva
Vyhledat smlouvy s vazbou na petr-pleva
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků Čejkovická 9 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Čejkovická 9 (od 13. 10. 2016)
POLIKLINIKA KOLIŠTĚ, o.p.s., v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v POLIKLINIKA KOLIŠTĚ, o.p.s., v likvidaci (od 3. 10. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.