Petr Pokorný (*1974)

Petr Pokorný
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2011, hodnota daru 1 100 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Petr Pokorný sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 7 bankovních transakcí (celkem 60 400 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Petr Pokorný. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:petr-pokorny-4 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Pokorný
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Petr Pokorný a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Petr Pokorný (*1974) - Hlídač státu.

Petr Pokorný (*1974)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Petr Pokorný s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Bytové družstvo Poznaňská - Odra - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bytové družstvo Poznaňská - Odra (23. 5. 2016 - 30. 5. 2017)
Building Contractor s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Building Contractor s.r.o. (20. 5. 2015 - 7. 9. 2016)
Kubex, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Kubex, s.r.o. (19. 12. 2013 - 7. 6. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.