Mgr. Petra Kacovská (*1968)


Mgr. Petra Kacovská
(*1968)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 15 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Mgr. Petra Kacovská a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Mgr. Petra Kacovská a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Mgr. Petra Kacovská a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Mgr. Petra Kacovská

Pokud napíšete do hledání text osobaId:petra-kacovska, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Mgr. Petra Kacovská nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Mgr. Petra Kacovská s firmou
Společenství vlastníků Francouzská 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 Plzeň - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Francouzská 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38 Plzeň (17. 9. 2014 - 23. 7. 2016)
American Center Plzeň, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v American Center Plzeň, o.p.s. (7. 4. 2012 - 28. 8. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.