Radek Havlín (*1971)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 10 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Radek Havlín

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 10 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 3 smlouvy v reg.smluv za celkem 193 600 Kč, angažován v 5 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:radek-havlin
Pokud text osobaId:radek-havlin napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Radek Havlín
Vyhledat smlouvy s vazbou na radek-havlin
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

RADEK HAVLÍN-obchodní kancelář s.r.o. - soukromá firma 3 smlouvy
celkem 193 600 Kč
Člen statutárního orgánu v RADEK HAVLÍN-obchodní kancelář s.r.o. (od 22. 6. 2007)
RADEK HAVLÍN - zeměměřická kancelář s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v RADEK HAVLÍN - zeměměřická kancelář s.r.o. (od 21. 1. 2016)
Autoškola Havlín s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Autoškola Havlín s.r.o. (od 19. 1. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.