Radek Zápotocký (*1971)

Radek Zápotocký
(*1971)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2015, hodnota daru 5 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 10 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 2 smlouvy v celkové výši 5 082  Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:radek-zapotocky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Radek Zápotocký
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Radek Zápotocký a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Radek Zápotocký s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
ARIA Tour Praha s.r.o. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 5 082  Kč
Nepřímá vazba přes:
Radek Zápotocký (*1971) Společník s vkladem v ARIA TRAVEL s.r.o. (19. 1. 2009 - 5. 1. 2011) → společník s vkladem v ARIA Tour Praha s.r.o.
Školící a výcvikové středisko a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Školící a výcvikové středisko a.s. (od 16. 7. 2014)
Autoškola Zdiměřice s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Autoškola Zdiměřice s.r.o. (od 24. 5. 2010)
Tiny Software Development s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Tiny Software Development s.r.o. v likvidaci (od 26. 7. 2013)
For Way CZ s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v For Way CZ s.r.o. (od 29. 12. 2016)
ZetFin s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ZetFin s.r.o. (od 11. 8. 2014)
OS JAKA Partner s.r.o.-v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v OS JAKA Partner s.r.o.-v likvidaci (od 26. 7. 2013)
Eko C.B.T., s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Eko C.B.T., s.r.o. (od 31. 1. 2014)
PRAGOSERVICE s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PRAGOSERVICE s.r.o. v likvidaci (26. 7. 2013 - 15. 3. 2017)
AutoŠkola IDRIS spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Radek Zápotocký (*1971) Člen statutárního orgánu v Autoškola Zdiměřice s.r.o. (od 24. 5. 2010) → společník s vkladem v AutoŠkola IDRIS spol. s r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.