Bc. Radim Zika (*1970)

Bc. Radim Zika
(*1970)
Politik
Funkce
Bývalý radní Libereckého kraje (ODS), bývalý ředitel Pozemkového fondu.
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:radim-zika napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Bc. Radim Zika
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Bc. Radim Zika a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Bc. Radim Zika s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Namibia Investment Opportunities s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Namibia Investment Opportunities s.r.o. (8. 8. 2016 - 20. 1. 2017)
MEDIC REALITY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v MEDIC REALITY s.r.o. (26. 6. 2018 - 30. 7. 2018)
TAO CLINIC s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v TAO CLINIC s.r.o. (od 14. 7. 2016)
Vereinigung der Freunde von Luftfahrtrecht s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Bc. Radim Zika (*1970) Společník s vkladem v Namibia Investment Opportunities s.r.o. (8. 8. 2016 - 20. 1. 2017) → společník s vkladem v Vereinigung der Freunde von Luftfahrtrecht s.r.o.
RECO, spol. s r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Bc. Radim Zika (*1970) Člen statutárního orgánu v Pozemkový fond České republiky (1. 1. 2010 - 19. 7. 2011) → společník s vkladem v RECO, spol. s r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.