Richard Urban (*1969)

Richard Urban
(*1969)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2014, hodnota daru 10 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 3-krát. Vyhledat všechny záznamy s Richard Urban
Sponzoring
Richard Urban sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 3 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Richard Urban. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:richard-urban-6 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Richard Urban
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Richard Urban a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Richard Urban s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
PAP PARDUBICE o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 183 smluv
celkem 204 mil. Kč
Člen správní rady v PAP PARDUBICE o.p.s. (od 29. 1. 2015)
Společenství vlastníků Sazovická 488, Praha 5-Zličín - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Sazovická 488, Praha 5-Zličín (10. 12. 2014 - 31. 1. 2016)
Společenství vlastníků jednotek U Pernikářky 111, Praha 5 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek U Pernikářky 111, Praha 5 (od 9. 2. 2016)
REGION 2006, o.p.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v REGION 2006, o.p.s. v likvidaci (4. 10. 2006 - 20. 8. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.