Roman Horák (*1965)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ANO 2011 v 2014, hodnota daru 11 111 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Roman Horák

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ANO 2011 v 2014, hodnota daru 11 111 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 6 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:roman-horak
Pokud text osobaId:roman-horak napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Roman Horák
Vyhledat smlouvy s vazbou na roman-horak
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

UNITED HYDROGEN, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v UNITED HYDROGEN, a.s. (od 22. 12. 2016)
BRANO INVEST s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BRANO INVEST s.r.o. (20. 5. 2013 - 29. 7. 2014)
AB UNION akc.spol. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v AB UNION akc.spol. (9. 10. 2008 - 20. 12. 2013)
Technical Advice s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Technical Advice s.r.o. (od 4. 4. 2014)
FORESCREDIT, s.r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Roman Horák (*1965) Člen statutárního orgánu v Fores, a.s. (18. 12. 2001 - 3. 6. 2003) → společník s vkladem v FORESCREDIT, s.r.o. - v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.