Roman Horák (*1965)

Roman Horák
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO 2011 v 2014, hodnota daru 11 111 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:roman-horak napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Roman Horák
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Roman Horák a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Roman Horák s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Technical Advice s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Technical Advice s.r.o. (od 4. 4. 2014)
UNITED HYDROGEN, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v UNITED HYDROGEN, a.s. (od 22. 12. 2016)
BRANO INVEST s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BRANO INVEST s.r.o. (20. 5. 2013 - 29. 7. 2014)
FORESCREDIT, s.r.o. - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Roman Horák (*1965) Člen statutárního orgánu v Fores, a.s. (18. 12. 2001 - 3. 6. 2003) → společník s vkladem v FORESCREDIT, s.r.o. - v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.