Ing. Roman Jandík (*1981)

Ing. Roman Jandík
(*1981)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2015, hodnota daru 1 000 Kč
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 36 500 Kč
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 15 000 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 2 000 Kč
Angažovanost
Ing. Roman Jandík (*1981)
Sponzoring
Ing. Roman Jandík sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 40 496 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ing. Roman Jandík. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:roman-jandik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Roman Jandík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ing. Roman Jandík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.