Rostislav Čevela (*1953)


Funkce
poslanec 1996-1998, poslanec 1998-2002
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Rostislav Čevela a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Rostislav Čevela a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Rostislav Čevela a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Rostislav Čevela

Pokud napíšete do hledání text osobaId:rostislav-cevela, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Rostislav Čevela nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Rostislav Čevela s firmou
Koalice pro zdraví, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Koalice pro zdraví, o.p.s. (1. 5. 2011 - 30. 6. 2015)
Hotel Beránek Úpice s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Hotel Beránek Úpice s.r.o. (27. 6. 2014 - 13. 1. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.