Simona Mahnerová (*1966)


Simona Mahnerová
(*1966)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor SPD v 2017, hodnota daru 500 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Simona Mahnerová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Simona Mahnerová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Simona Mahnerová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Simona Mahnerová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:simona-mahnerova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Simona Mahnerová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Simona Mahnerová s firmou
MELISSA - SM s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v MELISSA - SM s.r.o. (20. 7. 2018 - 16. 12. 2018)
Lékárna S+M s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Lékárna S+M s.r.o. (20. 7. 2018 - 16. 12. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.