Bc. Simona Štruncová (*1974)


Bc. Simona Štruncová
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2013, hodnota daru 13 200 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 2 státních firmách. Angažoval se také v 7 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Bc. Simona Štruncová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Bc. Simona Štruncová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Bc. Simona Štruncová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Bc. Simona Štruncová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:simona-struncova-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Bc. Simona Štruncová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Jiří Winkelhöfer Městský obvod Plzeň 1 člen zastupitelstva
Detail Bc. Zdeněk Procházka Město Horní Bříza místostarosta / zástupce starosty
Detail MUDr. Michal Janek Město Klatovy člen Rady
Detail Ing. Pavel Sehnal MČ Praha 18 místostarosta / zástupce starosty

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Bc. Simona Štruncová s firmou
LABEST Consulting, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v LABEST Consulting, s.r.o. (2. 7. 2014 - 25. 8. 2016)
Nákupní centrum Slovany, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nákupní centrum Slovany, a.s. (27. 9. 2012 - 21. 10. 2015)
Plzeňská soukromá mateřská škola, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Plzeňská soukromá mateřská škola, s.r.o. (od 10. 7. 2014)
KOVOPETROL, akciová společnost - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v KOVOPETROL, akciová společnost (17. 8. 2015 - 3. 6. 2016)
Galerie Slovany s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Bc. Simona Štruncová (*1974) Člen statutárního orgánu v Nákupní centrum Slovany, a.s. (27. 9. 2012 - 21. 10. 2015) → společník s vkladem v Galerie Slovany s.r.o.
MELK spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Bc. Simona Štruncová (*1974) Člen statutárního orgánu v KOVOPETROL, akciová společnost (17. 8. 2015 - 3. 6. 2016) → společník s vkladem v MELK spol. s r.o.
MIGNON, společnost s ručením omezeným - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Bc. Simona Štruncová (*1974) Člen statutárního orgánu v KOVOPETROL, akciová společnost (17. 8. 2015 - 3. 6. 2016) → společník s vkladem v MIGNON, společnost s ručením omezeným
Nadační fond pro podporu vzdělávacích programů a mimoškolních aktivit dětí a mládeže v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond pro podporu vzdělávacích programů a mimoškolních aktivit dětí a mládeže v likvidaci (od 10. 7. 2014)
Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií, s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Vyšší odborná škola zdravotnická, managementu a veřejnosprávních studií, s.r.o. (od 2. 7. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.