Tomáš Čermák (*1943)

Tomáš Čermák
(*1943)
Politik
Funkce
Kandidát do Senátu PČR za TOP 09 ve volbách v roce 2010.
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 8 smluv v celkové výši 2 mil. Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-cermak napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Čermák
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Čermák a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Čermák s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Nadační fond VÍTKOVICE STEEL - soukromá firma 8 smluv
celkem 2 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Nadační fond VÍTKOVICE STEEL (19. 3. 2012 - 7. 12. 2014)
Českomoravské centrum průlomových technologií, zájmové sdružení právnických osob - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Českomoravské centrum průlomových technologií, zájmové sdružení právnických osob (15. 10. 2015 - 19. 4. 2016)
BURGUS Invest a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v BURGUS Invest a.s. (5. 10. 2007 - 15. 10. 2015)
BGI HUMAN s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Tomáš Čermák (*1943) Člen dozorčí rady v BURGUS Invest a.s. (5. 10. 2007 - 15. 10. 2015) → společník s vkladem v BGI HUMAN s.r.o. "v likvidaci"
CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci" - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Tomáš Čermák (*1943) Člen dozorčí rady v VÍTKOVICE, a.s. (8. 10. 1999 - 29. 8. 2000) → společník s vkladem v BIC Ostrava s.r.o. → společník s vkladem v CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci"

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.