Tomáš Čermák (*1943)

Politik

Kandidát do Senátu PČR za TOP 09 ve volbách v roce 2010.

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Tomáš Čermák

Politik

Kandidát do Senátu PČR za TOP 09 ve volbách v roce 2010. Opravit
Statistiky

Celkem 7 smluv v reg.smluv za celkem 1,62 mil. Kč, angažován v 6 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:tomas-cermak
Pokud text osobaId:tomas-cermak napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Čermák
Vyhledat smlouvy s vazbou na tomas-cermak
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Nadační fond VÍTKOVICE STEEL - soukromá firma 7 smluv
celkem 1,62 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Nadační fond VÍTKOVICE STEEL (19. 3. 2012 - 7. 12. 2014)
Českomoravské centrum průlomových technologií, zájmové sdružení právnických osob - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Českomoravské centrum průlomových technologií, zájmové sdružení právnických osob (15. 10. 2015 - 19. 4. 2016)
BURGUS Invest a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v BURGUS Invest a.s. (5. 10. 2007 - 15. 10. 2015)
BGI HUMAN s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Tomáš Čermák (*1943) Člen dozorčí rady v BURGUS Invest a.s. (5. 10. 2007 - 15. 10. 2015) → společník s vkladem v BGI HUMAN s.r.o. "v likvidaci"
CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci" - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Tomáš Čermák (*1943) Člen dozorčí rady v VÍTKOVICE, a.s. (8. 10. 1999 - 29. 8. 2000) → společník s vkladem v BIC Ostrava s.r.o. → společník s vkladem v CENTRUM PODNIKÁNÍ A ROZVOJE, s.r.o."v likvidaci"

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.