Tomáš Havetta (*1965)

Tomáš Havetta
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 1 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 1 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Havetta. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-havetta napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Havetta
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Havetta a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Havetta s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Oblá 20 a 22, Brno - společenství vlastníků jednotek - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Oblá 20 a 22, Brno - společenství vlastníků jednotek (od 18. 11. 2015)
Společenství vlastníků jednotek pro dům Langrova 1b, Brno - Loučky - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek pro dům Langrova 1b, Brno - Loučky (od 23. 11. 2015)
NS Development, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v NS Development, s.r.o. (od 9. 9. 2013)
TRIGAN, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v TRIGAN, spol. s r.o. (od 28. 5. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.