Tomáš Kádner (*1955)

Tomáš Kádner
(*1955)
Politik
Funkce
Místostarosta MČ Praha 20 za ODS.. poslanec 2002-2006
poslanec Federálního shromážděníObčanská demokratická strana ( zdroj)
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 100 000 Kč
Angažovanost
Tomáš Kádner (*1955),Místostarosta MČ Praha 20 za ODS.. poslanec 2002-2006 poslanec Federálního shromážděníObčanská demokratická strana.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-kadner napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Kádner
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Kádner a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.