Ing. Tomáš Kotora

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, 50 000 Kč
Sponzor ODS v 2012, 1 000 Kč
Sponzor ODS v 2013, 1 000 Kč

Hledání v registru smluv

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Č D E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Ing. Tomáš Kotora

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, 50 000 Kč
Sponzor ODS v 2012, 1 000 Kč
Sponzor ODS v 2013, 1 000 Kč

Statistiky

Celkem 5 angažovaností, 107 smluv v Registru smluv, 30,49 mil. Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:tomas-kotora
Pokud text osobaId:tomas-kotora napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Tomáš Kotora
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, obecně prospěšná společnost - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 74 smluv
celkem 24,32 mil. Kč
Člen dozorčí rady v BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným(od 10. 5. 2000)
Nepřímá vazba přes BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným → Regionální rozvojová agentura Plzeňského kraje, obecně prospěšná společnost
BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 33 smluv
celkem 6,17 mil. Kč
Člen dozorčí rady (10. 3. 2011 - 8. 7. 2014)
PK Slávia VŠ Plzeň, o. p. s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 25. 1. 2014)
Regionální rozvojová agentura Západní Čechy, obecně prospěšná společnost - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným(od 2. 6. 1998)
Nepřímá vazba přes BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným → Regionální rozvojová agentura Západní Čechy, obecně prospěšná společnost
American Center Plzeň, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným(1. 2. 1999 - 28. 8. 2014)
Nepřímá vazba přes BIC Plzeň, společnost s ručením omezeným → American Center Plzeň, o.p.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.