Tomáš Mach (*1973)

Tomáš Mach
(*1973)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 3 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 3 firmách
Tomáš Mach sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 5 bankovních transakcí (celkem 1 003 500 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Mach. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:tomas-mach-10
Pokud text osobaId:tomas-mach-10 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Mach
Vyhledat smlouvy s vazbou na tomas-mach-10
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Nadační fond Koinonia - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Koinonia (29. 12. 1998 - 18. 10. 2016)
H A T společnost s ručením omezeným - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v H A T společnost s ručením omezeným (od 20. 10. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.