Tomáš Podivínský (*1969)


Funkce
poslanec Parlamentu České republikyKřesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová ( zdroj)

Angažovanost
Tomáš Podivínský (*1969),poslanec Parlamentu České republikyKřesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Tomáš Podivínský a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Tomáš Podivínský a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Tomáš Podivínský a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Tomáš Podivínský

Pokud napíšete do hledání text osobaId:tomas-podivinsky, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Tomáš Podivínský nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
KORN9DTHNRX2 Návrh vyhlášky, kterou se mění vyhláška č. 450/2005 Sb., o náležitostech nakládání se závadnými látkami a náležitostech havarijního plánu, způsobu a rozsahu hlášení havárií, jejich zneškodňování a odstraňování jejich škodlivých následků Ministerstvo životního prostředí Návrh vyhlášky 26.11.2013 03.03.2014
KORN9EFBHRJ5 Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 78/2004 Sb., o nakládání s geneticky modifikovanými organismy a genetickými produkty, ve znění pozdějších předpisů Ministerstvo životního prostředí Návrh zákona 16.12.2013 28.12.2015

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.