Tomáš Roubiček (*1965)

Tomáš Roubiček
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 134 smluv v celkové výši 9 mld. Kč.
Rozhodnutí UOHS Tato osoba se vyskytuje v databázi 33-krát. Vyhledat všechny záznamy s Tomáš Roubiček
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 5 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 5 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Roubiček. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-roubicek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Roubiček
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Roubiček a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Tomáš Roubiček (*1965) - Hlídač státu.

Tomáš Roubiček (*1965)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Roubiček s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
TD BUS a.s. - soukromá firma 134 smluv
celkem 9 mld. Kč
Člen statutárního orgánu v TD BUS a.s. (9. 11. 2012 - 25. 8. 2014)
VIP line s.r.o. - soukromá firma 0 smluv
celkem 0 Kč
Člen statutárního orgánu v VIP line s.r.o. (od 7. 9. 2015)
Dopraváček , obecně prospěšná společnost - soukromá firma 0 smluv
celkem 0 Kč
Nepřímá vazba přes:
Tomáš Roubiček (*1965) Člen statutárního orgánu v BusLine real a.s. (8. 7. 2010 - 3. 12. 2013) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Dopraváček , obecně prospěšná společnost
Česko - paraguayská smíšená obchodní komora - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Česko - paraguayská smíšená obchodní komora (8. 3. 2011 - 28. 8. 2014)
Plnící stanice CNG Předlice s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Tomáš Roubiček (*1965) Člen statutárního orgánu v TD BUS a.s. (9. 11. 2012 - 25. 8. 2014) → společník s vkladem v Plnící stanice CNG Předlice s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.