Tomáš Smetana (*1976)


Tomáš Smetana
(*1976)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 396 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Tomáš Smetana (*1976)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Tomáš Smetana a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Tomáš Smetana a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Tomáš Smetana a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Tomáš Smetana

Pokud napíšete do hledání text osobaId:tomas-smetana-5, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Tomáš Smetana nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Tomáš Smetana, Dis Městys Zlonice člen Rady

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.