Tomáš Světnický (*1965)

Tomáš Světnický
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO 2011 v 2016, hodnota daru 3 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován(a) v 2 firmách
Sponzoring
Tomáš Světnický sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 3 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 3 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Světnický. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-svetnicky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Světnický
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Světnický a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby ve firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem Vztah Tomáš Světnický s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Nadační fond Jakuba Škody - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Jakuba Škody (od 12. 10. 2016)
České technologické centrum pro anorganické pigmenty a.s. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v České technologické centrum pro anorganické pigmenty a.s. "v likvidaci" (20. 1. 2012 - 18. 3. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.