Tomáš Svoboda (*1966)

Tomáš Svoboda
(*1966)
Politik
Funkce
poslanec 1993-1996
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 14 bankovních transakcí (celkem 114 371 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Svoboda. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-svoboda-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Svoboda
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Svoboda a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Svoboda s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
MAS Horní Pomoraví o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 51 smluv
celkem 3 mil. Kč
Nepřímá vazba přes:
Tomáš Svoboda (*1966) Společník s vkladem v Hospodářství Valbeřice s.r.o. (od 22. 4. 2013) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v MAS Horní Pomoraví o.p.s.
Knight & Svoboda spol.s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Knight & Svoboda spol.s r.o. (od 30. 11. 2015)
Hospodářství Valbeřice s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Hospodářství Valbeřice s.r.o. (od 22. 4. 2013)
Knight & Svoboda Public Affairs spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Knight & Svoboda Public Affairs spol. s r.o. (od 25. 4. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.