Tomáš Vondráček (*1969)

Tomáš Vondráček
(*1969)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 2 státních firmách. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 2-krát. Vyhledat všechny záznamy s Tomáš Vondráček
Sponzoring
Nalezli jsme 2 identifikované dary (celkem 17 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 117 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Vondráček. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-vondracek-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Vondráček
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Vondráček a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Vondráček s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Sportovní areály města Chrudim, s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 84 smluv
celkem 23 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Sportovní areály města Chrudim, s.r.o. (21. 2. 2011 - 13. 11. 2015)
NJS CHIRURGIE s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v NJS CHIRURGIE s.r.o. (od 27. 5. 2016)
GZ chirurg. ambulance s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v GZ chirurg. ambulance s.r.o. (od 27. 5. 2016)
Chrudimská nemocnice, a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Chrudimská nemocnice, a.s. (23. 10. 2013 - 31. 12. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.