Tomáš Vrbík (*1973)

Tomáš Vrbík
(*1973)
Politik
Funkce
poslanec 2002-2006
zastupitel hlavního města PrahyUnie svobody - Demokratická unie ( zdroj)
zastupitel hlavního města PrahyObčanská demokratická strana ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 300 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Vrbík. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:tomas-vrbik napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Vrbík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Tomáš Vrbík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Vrbík s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků jednotek, Praha 6, Velvarská 1699/29 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek, Praha 6, Velvarská 1699/29 (23. 7. 2014 - 14. 11. 2016)
Praha - Evropské město kultury roku 2000, o.p.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Praha - Evropské město kultury roku 2000, o.p.s. v likvidaci (23. 7. 2014 - 26. 3. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.