Václav Lonský (*1942 )


Václav Lonský
(*1942 )
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. sponzor ANO 2011 (V. Lonský člen statutárního orgánu 27. 6. 2012 - 31. 3. 2014) v 2012, hodnota daru 10 000 Kč ( zdroj)
Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. sponzor ANO 2011 (V. Lonský člen statutárního orgánu 27. 6. 2012 - 31. 3. 2014) v 2012, hodnota daru 10 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Václav Lonský a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Václav Lonský a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Václav Lonský a navázaných firmách ve všech databázích
Václav Lonský osobně v insolvenčním rejstříku

Václav Lonský osobně není v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Václav Lonský osobně není v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Václav Lonský osobně není v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Firmy navázané na Václav Lonský v insolvenčním rejstříku

Firmy navázané na Václav Lonský nejsou v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Firmy navázané na Václav Lonský nejsou v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Firmy navázané na Václav Lonský nejsou v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Veřejné zakázky firem navázaných na Václav Lonský

Firmy navázané na Václav Lonský jsme ve veřejných zakázkach jako dodavatel nenašli. Upozornit, když se stane dodavatelem

Firmy navázané na Václav Lonský jsme ve veřejných zakázkach jako zadavatel nenašli. Upozornit, když se stane zadavatelem

Hledání informací s vazbou na Václav Lonský

Pokud napíšete do hledání text osobaId:vaclav-lonsky-4, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Václav Lonský nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Václav Lonský s firmou
Zemědělské družstvo Mezihájí Kněžice v likvidaci. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Zemědělské družstvo Mezihájí Kněžice v likvidaci. (od 20. 10. 2015)
ADL LONSKÝ s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v ADL LONSKÝ s.r.o. (11. 1. 2006 - 22. 10. 2015)
Okresní Agrární komora Nymburk - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Okresní Agrární komora Nymburk (14. 2. 2011 - 22. 10. 2015)
proAG Královéměstecká s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v proAG Královéměstecká s.r.o. (1. 10. 2014 - 12. 12. 2014)
BPS Kněžice II s.r.o. v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Václav Lonský (*1942 ) Člen statutárního orgánu v Zemědělská akciová společnost Mezihájí, a.s. (27. 6. 2012 - 31. 3. 2014) → společník s vkladem v BPS Kněžice II s.r.o. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 290 lidí darovalo 800 350 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomožte nám i vy