Václav Reitinger (*1941)

Václav Reitinger
(*1941)
Politik
Funkce
senator 1996-1998, senator 1998-2000
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vaclav-reitinger napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Václav Reitinger
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Václav Reitinger a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Václav Reitinger s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků domu č.p. 1827 Šumperk, Lidická 90 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu č.p. 1827 Šumperk, Lidická 90 (od 19. 8. 2013)
Nadační fond Centra odborné přípravy "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Centra odborné přípravy "v likvidaci" (od 20. 11. 2015)
JESMAS, spol. s r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v JESMAS, spol. s r.o. "v likvidaci" (od 6. 2. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.