Václav Roubíček (*1944)

Václav Roubíček
(*1944)
Politik
Funkce
Bývalý senátor PČR. senator 2002-2004, senator 2004-2006, senator 2006-2008
senátor Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)
Angažovanost
Václav Roubíček (*1944),Bývalý senátor PČR. senator 2002-2004, senator 2004-2006, senator 2006-2008 senátor Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vaclav-roubicek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Václav Roubíček
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Václav Roubíček a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.