Václava Domšová (*1957)


Funkce
Bývalá zastupitelka Královéhradeckého kraje,. senator 2002-2004, senator 2004-2006, senator 2006-2008
starostaSNK Evropští demokraté ( zdroj)

Angažovanost
Václava Domšová (*1957),Bývalá zastupitelka Královéhradeckého kraje,. senator 2002-2004, senator 2004-2006, senator 2006-2008 starostaSNK Evropští demokraté.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Václava Domšová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Václava Domšová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Václava Domšová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Václava Domšová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:vaclava-domsova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Václava Domšová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
ALBSAAHFXKFO Návrh poslanců Jiřího Zlatušky, Radka Vondráčka, Kristýny Zelienkové, Petra Adama, Pavla Čiháka a Vojtěcha Adama na vydání zákona o důstojné smrti (sněmovní tisk č. 820) Úřad vlády České republiky Návrh zákona předložený PS 01.06.2016 23.06.2016

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.