Václava Domšová (*1957)

Václava Domšová
(*1957)
Politik
Funkce
Bývalá zastupitelka Královéhradeckého kraje,. senator 2002-2004, senator 2004-2006, senator 2006-2008
starostaSNK Evropští demokraté ( zdroj)
Angažovanost
Václava Domšová (*1957),Bývalá zastupitelka Královéhradeckého kraje,. senator 2002-2004, senator 2004-2006, senator 2006-2008 starostaSNK Evropští demokraté.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vaclava-domsova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Václava Domšová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Václava Domšová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.