Vavřinec Hutka (*1970)


Vavřinec Hutka
(*1970)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Vavřinec Hutka a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Vavřinec Hutka a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Vavřinec Hutka a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Vavřinec Hutka

Pokud napíšete do hledání text osobaId:vavrinec-hutka, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Vavřinec Hutka nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 400 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Vavřinec Hutka.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Vavřinec Hutka s firmou
Nadace Michaela Kocába - soukromá firma 1 smlouva
celkem 0 Kč
Člen dozorčí rady v Nadace Michaela Kocába (1. 1. 2014 - 4. 5. 2018)
"EUROCONSEIL LTD - organizační složka" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v "EUROCONSEIL LTD - organizační složka" (9. 2. 2017 - 4. 5. 2018)
Legal Translations, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Legal Translations, s.r.o. (10. 6. 2004 - 15. 2. 2017)
BONAPARTE´S NUMISMATIC LIMITED - organizační složka - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BONAPARTE´S NUMISMATIC LIMITED - organizační složka (17. 4. 2018 - 4. 5. 2018)
DISMAT SA - organizační složka - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v DISMAT SA - organizační složka (10. 2. 2017 - 4. 5. 2018)
Hutka Agency, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Hutka Agency, s.r.o. (28. 12. 2013 - 9. 10. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.