Vladimír Laštůvka (*1943)

Funkce
poslanec Evropského parlamentu ( zdroj)
poslanec Parlamentu České republiky ( zdroj)
Q25265211 ( zdroj)
poslanec 1996-1998, poslanec 1998-2002, poslanec 2002-2006
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vladimir-lastuvka napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vladimír Laštůvka
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Vladimír Laštůvka a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Vladimír Laštůvka s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
"Teplodat společnost s ručením omezeným" v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v "Teplodat společnost s ručením omezeným" v likvidaci (od 9. 1. 2008)
Rozvojové centrum Českokamenicka, o. p. s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v Rozvojové centrum Českokamenicka, o. p. s. (od 30. 5. 2008)
Technologický park Chomutov, o.p.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Vladimír Laštůvka (*1943) Člen dozorčí rady v ČEZ, a. s. (13. 4. 1999 - 1. 11. 2000) → společník s vkladem v Vzdělávací společnost EDOST s.r.o. → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Technologický park Chomutov, o.p.s. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.