Vladimír Stejskal (*1958)

Vladimír Stejskal
(*1958)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 3 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 2 státních firmách. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Rozhodnutí UOHS Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Vladimír Stejskal
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 22-krát. Vyhledat všechny záznamy s Vladimír Stejskal
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:vladimir-stejskal-11 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vladimír Stejskal
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Vladimír Stejskal a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Vladimír Stejskal s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 555 smluv
celkem 861 mil. Kč
Člen dozorčí rady v VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. (od 23. 1. 2014)
VODÁRENSKÁ - služby s.r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 1 smlouva
celkem 605 000  Kč
Nepřímá vazba přes:
Vladimír Stejskal (*1958) Člen dozorčí rady v VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s. (od 23. 1. 2014) → společník s vkladem v VODÁRENSKÁ - služby s.r.o.
Společenství vlastníků domu Komenského 681, Letovice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Komenského 681, Letovice (15. 7. 2015 - 18. 12. 2015)
Společenství vlastníků domu Komenského 846, Letovice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Komenského 846, Letovice (od 10. 12. 2015)
Společenství vlastníků domu Komenského 711, Letovice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Komenského 711, Letovice (od 26. 1. 2016)
Společenství vlastníků domu Bezručova 710, Letovice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Bezručova 710, Letovice (od 14. 5. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.