Vladislav Klápa (*1960)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor STAN v 2017, hodnota daru 2 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

0 A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Vladislav Klápa

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor STAN v 2017, hodnota daru 2 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 3 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:vladislav-klapa
Pokud text osobaId:vladislav-klapa napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vladislav Klápa
Vyhledat smlouvy s vazbou na vladislav-klapa
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

AWEC NORTH s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v AWEC NORTH s.r.o. (27. 2. 2012 - 15. 8. 2014)
DIREGT,spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DIREGT,spol. s r.o. (29. 4. 1994 - 26. 4. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.